Eskişehir ÖZNUR Temizlik Koltuk Yıkama -0222 240 25 26/ 0530 746 82 66 SÜPER KAMPANYA ESKİŞEHİR KOLTUK YIKAMA.EV,İNŞAAT,MERDİVEN FABRİKA,OFİS,CAMİ,OKUL TEMİZLİKLERİ

Yerinde Halı Yıkama

Ev hanımları halılarını halı yıkama firmalarına vererek temizlenmelerini sağlarlar. Firmalar evlerinize gelerek halılarınızı alırlar. 3-5 gün içinde yıkanmış olarak tekrar evinize teslim ederler. Yerinde halı yıkama olayı biraz daha farklıdır. Bu sistemde halılarınız fabrikaya gitmez, tam tersi olarak fabrika evinize gelir. Şaka değil gerçek. Halı yıkama fabrikalarında kullanılan fırça makinesi evinize gelir bunun yanında fabrikalarda kullanılan santifiruj (sıkma) makinesi yerinede emiş gücü yüksek vakumm makinesi gelir.

Bu makineler aracılığı ile halılarınızın yerinde yıkanması sağlanır. Bu işlem sadece profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Bir yalnış uygulama çok büyük sorunları yanında getirir. Fabrikalarda yapılan yalnış uygulama anında düzeltilir, ancak halılarınız yerinde yıkandığından dolayı fabrika ortamındaki imkanlar evinizde bulunmadığından anında müdahale etmek kolay değildir.

Firmamız yıllardır yerinde halı yıkama hizmetini garantili olarak hizmetinize sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizi arayın.

Yerinde Halı Yıkama