Eskişehir ÖZNUR Temizlik Koltuk Yıkama -0222 240 25 26/ 0530 746 82 66 SÜPER KAMPANYA ESKİŞEHİR KOLTUK YIKAMA.EV,İNŞAAT,MERDİVEN FABRİKA,OFİS,CAMİ,OKUL TEMİZLİKLERİ

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuklarını temizletmek isteyen insanların en büyük sorunları nakliyedir. Örneğin halı yıkama firmaları evlere gelir halıları alırlar, yıkayıp geri getirirler. Ancak konu koltuk olduğunda bu olay bu kadar kolay değildir. Koltukların taşınmasındaki iş gücü ve koltukların nakliyesinde kullanılıcak araçların maliyeti oldukça yüklüdür. Bu nedenle koltuk temizliğinin yerinde yapılması hem daha az insan gücü kullanılmasına yarar hemde maliyeti oldukça düşürür.

Bunların hepsini düşünerek oluşturduğumuz yerinde koltuk yıkama ekiplerimiz ile bütün temizlik işlemlerini yerinde yaparak kesenize destek oluyoruz. Profesyonel yıkama makineleri ile garantili olarak koltuk temizliği hizmeti veriyoruz.

Tüm eşyalarınızı yerinden oynatmadan temizleyebilmek için gelişen teknolojiden faydalanıyoruz. Genellikle Alman teknolojisinden faydalanarak en iyi makineler ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizinde yerinde temizlik ile ilgili problemleriniz var ise hemen bizi arayın. Profesyonel ekiplerimiz en doğru yönlendirmelerle en kısa sürede koltuklarınızı temizleyeceklerdir.

Kaliteli ve dünya standartlarındaki üstün makinelerimiz ile bu hizmetimizden herkez faydalanabilir. Verdiğimiz hizmetler kesinlikle sadece üst sınıfa yönelik değildir. Her keseye uygun olan bu hizmetten herkez faydalanabilmektedir.

Yerinde Koltuk Yıkama